| dla numeru OE | 191 919 149 E |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4B0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| średnica zewnętrzna [mm] | 130,8 |
| Ilość otworów | 5 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 35 |
| Ilość zębów | 38 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 1,7619 |
| nr EAN | 4046001306198 |
Status produktu: Normalny
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423664885 |
Status produktu: Normalny
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,14308 |
| nr EAN | 4046001319648 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,13208 |
| nr EAN | 4046001319860 |
Status produktu: Normalny
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001342882 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547416 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | beżowy |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001547249 |
Status produktu: Normalny
| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Ograniczenia producenta | DENSO |
| Numer podwozia od | 1K-9-900 001 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem zużycia okładzin hamulcowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 45 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4062375171187 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
CZUJNIK TEMPERATURY WODY VAG
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 038906081B
Numer dostawcy: 038906081B
Kod GTU: Nie dotyczy
Wyświetlanie od 201 do 226 (z 226 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
produkowanego od 2007.06 do roku 2013.12
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2007.06 do roku 2013.12, i mocy silnika 122 KM
.