
| kod | DV6TED4 / 9H01 |
| Numer pozycji od | 11074 |
| kod | DV6TED4 / 9HZ |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Ilość biegunów | 3 |

| Numer pozycji od | 11319 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 3 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |

| Rok prod. do | 201007 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276425098053 |

| Rok prod. do | 201007 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276427000559 |

| Rok prod. do | 201007 |
| Kod silnika | DV6TED4 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 3276422551056 |

| Rok prod. do | 201007 |
| Kod silnika | DV6TED4 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538088 |

| Rok prod. do | 200711 |
| Kod silnika | DV6TED4 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422540159 |


| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,03483 |
| nr EAN | 4046001364655 |

| Kod silnika | 9HZ (DV6TED4) |
| Kod silnika | 9HZ (DV6TED4) |
| Kod silnika | 9HZ (DV6TED4) |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4046001445125 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,029 |
| nr EAN | 4046001547317 |

| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021994 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650032310 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 10 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 240 |
| Zakres pomiarowy od [V] | 0,96 |
| Zakres pomiarowy do [V] | 4,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650041084 |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Peugeot 1007 (KM_) 1.6 HDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot 1007 (KM_) 1.6 HDi produkowanego od 2007.06
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 109 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Peugeot 1007 (KM_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Peugeot 1007 (KM_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 2007.06, i mocy silnika 109 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020