
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Opór [Ohm] | 9 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Ciężar [kg] | 0,10 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |






| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ciśnienie od [kPa] | 10 |
| do ciśnienia [kPa] | 11 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| nr EAN | 4044688443519 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | zielony |
| Długość przewodu [mm] | 465 |
| nr EAN | 4044688463722 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| dla numeru OE | 038 906 051 D |
| nr EAN | 4054228702167 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0016 0 1 |
| nr EAN | 4019722357763 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0017 0 1 |
| nr EAN | 4019722357770 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 29,2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,08 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900087 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ciężar [kg] | 0,021 |
| nr EAN | 4046001590948 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 4062375237173 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI produkowanego od 2005.10 do roku 2010.12
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 100 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2005.10 do roku 2010.12, i mocy silnika 100 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022