
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| nr EAN | 5012759998847 |

| Kolor | niebieski |
| Ilość połączeń | 3 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 5012759992838 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | dla katalizatora wstępnego |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 93 |
| nr EAN | 8717613029701 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030330 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379058549 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061228 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071944 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534586 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Opór [Ohm] | 870 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| nr EAN | 8053379917037 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054336 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379554195 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379551262 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913664 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 44 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| nr EAN | 8053379060597 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379923588 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471836 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379343140 |

| Długość przewodu [mm] | 515 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379549061 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379923441 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| parzyste numery artykułów | 560157A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071937 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071951 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560159A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071975 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560158A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071999 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328727 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158133 |

| nr EAN | 8012510007938 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510026762 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 33,3 |
| nr EAN | 8012510026588 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510026625 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 250000 |
| nr EAN | 8435050632864 |

| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 8435050622889 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | zielony |
| nr EAN | 8435050633106 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050634257 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640661 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642474 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050643426 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050643433 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77031 |
| Długość [mm] | 750 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z instrukcją montażu |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 8435050644935 |

| Od ciśnienia [Pa] | 50000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 150000 |
| nr EAN | 8435050652015 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Długość [mm] | 68,50 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 06H 906 433 |
| nr EAN | 4027816361763 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 07L 905 163 C |
| nr EAN | 4027816437789 |

| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 02E 927 321 C |
| nr EAN | 4027816443513 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | zielony |
| Długość przewodu [mm] | 465 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| dla numeru OE | 06E 905 377 J |
| nr EAN | 4027816463726 |

| parzyste numery artykułów | 103106 |
| Długość [mm] | 73 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | WHT 003 859 B |
| nr EAN | 4054224028551 |

| parzyste numery artykułów | 102855 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | WHT 003 858 B |
| nr EAN | 4054224031063 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| dla numeru OE | 06B 905 379 D |
| nr EAN | 4054224062821 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Ford MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 produkowanego od 2007.07 do roku 2015.01
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 160 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Ford MONDEO IV Turnier (BA7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Ford MONDEO IV Turnier (BA7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2007.07 do roku 2015.01, i mocy silnika 160 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025