
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | w zbiorniku paliwa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | biały |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |

| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 57 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Przeszklenie | Z czujnikiem deszczu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2518 |
| nr EAN | 3322937734689 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2517 |
| nr EAN | 3322937735167 |

| Rok prod. od | 200811 |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 29,2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,08 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900087 |

| Kolor | chromowy / czarny |
| nr EAN | 4103590952974 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Rok prod. od | 200405 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |

| Ograniczenia producenta | VALEO |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0109 |
| nr EAN | 4046001813801 |

| Rok prod. od | 200811 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V produkowanego od 2004.02 do roku 2010.05
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2004.02 do roku 2010.05, i mocy silnika 136 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020