
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 565 |
| nr EAN | 8001063761121 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 5907558512182 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 5907558512199 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 5907558548150 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 5907558548266 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 5907558580686 |

| nr EAN | 5907558566994 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| nr EAN | 5907558562347 |

| Numer podwozia od | 7H..7X003201 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| nr EAN | 5901619524534 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| nr EAN | 5901619528525 |

| Numer podwozia do | 7H..7X003200 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 5901619593790 |

| Kod silnika | BRR |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 5902659724731 |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 G |
| nr EAN | 5902659735393 |

| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 5902659724465 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| nr EAN | 5903364311223 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Kod silnika | BRR |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | spięty |
| Strona zabudowy | Przewód paliwowy |
| dla numeru OE | 038 906 081 B |
| dla numeru OE | 5033378AA |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |

| Kod silnika | BRR |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | szary |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Numer podwozia od | 7H-C-000001 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Średnica [mm] | 15,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| dla numeru OE | 1S0 919 275 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | biały - przezroczysty |
| dla numeru OE | 7H0 919 275C |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | kość słoniowa |
| dla numeru OE | 7H0 919 275 B |

| Rok prod. od | 200606 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 6 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wymagana ilość | 2 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| parzyste numery artykułów | 100 899 0042 |
| nr EAN | 4040074494523 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wymagana ilość | 2 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| parzyste numery artykułów | 100 899 0041 |
| nr EAN | 4040074494554 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 120 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Rodzaj łożyska | Łożysko kulkowe |
| nr EAN | 4040074456293 |

| Numer podwozia od | 7H-6-000 001 |
| Numer podwozia od | 7J-6-000 001 |
| Numer podwozia do | 7H-6-200 000 |
| Numer podwozia do | 7J-6-050 000 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 7H-7-000 001 |
| Numer podwozia od | 7J-7-000 001 |
| Numer podwozia do | 7H-7-200 000 |
| Numer podwozia do | 7J-7-040 000 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 7H-8-000 001 |
| Numer podwozia od | 7J-8-000 001 |
| Numer podwozia do | 7H-8-200 000 |
| Numer podwozia do | 7J-8-030 000 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 7H-9-000 001 |
| Numer podwozia od | 7J-9-000 001 |
| Numer podwozia do | 7H-9-200 000 |
| Numer podwozia do | 7J-9-020 000 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074075593 |

| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| nr EAN | 4040074217443 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 465 |
| Wymiar gwintu | 14x1,5 |
| nr EAN | 4040074217481 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Numer podwozia do | 7H7H015000 |
| Numer podwozia do | 7H7X003200 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Rok prod. do | 200606 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074247983 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Strona zabudowy | Rura ssąca |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 254,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326917421 |

| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| Długość [mm] | 95 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326952996 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326810241 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| Jednostka | szt. |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Kształt D |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 35 |
| Długość kabli | 437 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042349767 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Kształt D |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 35 |
| Długość kabli | 508 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042349804 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Kształt D |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 35 |
| Długość kabli | 987 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042349866 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Rok prod. do | 2006.06 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do | 7H_7H015000 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do | 7H_7X003200 |
| dla numeru OE | 059906051A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 0 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |

| Rok prod. od | 2006.07 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 7H_7H015001 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 7H_7X003201 |
| dla numeru OE | 03G906051A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 0 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048925121 |

| Ciężar netto [g] | 32 |
| nr EAN | 5902048924995 |

| Ciężar netto [g] | 32 |
| nr EAN | 5902048897695 |

| Ograniczenia producenta | HELLA |
| Ciężar netto [g] | 90 |
| nr EAN | 5902048063601 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ciężar netto [g] | 22 |
| nr EAN | 5908281472545 |

| Ciężar netto [g] | 15 |
| nr EAN | 5908281472552 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 0035 |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 20159 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 635 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI produkowanego od 2006.01 do roku 2009.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 84 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2006.01 do roku 2009.11, i mocy silnika 84 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024