
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 82 00 285 798 |
| dla numeru OE | 93179803 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| dla numeru OE | 82 00 680 689 |
| dla numeru OE | 22060 00Q0A |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 77 00 418 919 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 121 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ilość zębów | 23 |
| nr EAN | 4040074261651 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Numer silnika do | 091014 |
| Numer silnika do | 100314 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074118726 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 250 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zestawem przewodów |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4040074169100 |

| Rok prod. do | 200607 |
| Numer podwozia | J, L, M, N, P |
| --------------- | |
| Rok prod. do | 200810 |
| Numer podwozia | F, K, R, W, Y |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1650 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074182901 |

| Kod silnika | K9K 714 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 714 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 714 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 714 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074287194 |

| TECDOC-Nr silnika | 16219 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 250,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326908429 |

| TECDOC-Nr silnika | 16219 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 4010326811774 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048031389 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 200810 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Artykuły dynamiki hamulców / jazdy | dla ESP |
| Ciężar netto [g] | 87 |
| nr EAN | 5908281472064 |

| Ciężar netto [g] | 55 |
| nr EAN | 5902048911537 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ilość zębów | 23 |
| Ciężar netto [g] | 1455 |
| nr EAN | 5908281498576 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| TECDOC-Nr silnika | 21173 |
| Rok prod. od | 200510 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Długość przewodu [mm] | 481 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4031185288958 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| TECDOC-Nr silnika | 21173 |
| Rok prod. od | 200510 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ASR |
| Długość przewodu [mm] | 1582 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| parzyste numery artykułów | 06-S825 |
| nr EAN | 4058787059090 |

| TECDOC-Nr silnika | 21173 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |


| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| nr EAN | 8430320275321 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 495 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8430320275451 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 761 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 8430320286402 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1638 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| nr EAN | 8430320286419 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 440 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Kolor | biały |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |

| Rok prod. od | 200510 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| TECDOC-Nr silnika | 21173 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| TECDOC-Nr silnika | 21173 |


| Rok prod. do | 200910 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688269362 |

| Rok prod. do | 201112 |
| Długość [mm] | 48,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688331359 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688451668 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość na oś | 2 |
| Ilość zębów | 23 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 37 |

| Strona zabudowy | Rura ssąca |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Data produkcji do | 28.10.2009 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | Rura rozdzielacza paliwa |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| Felga, ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 82 00 208 335 |
| Ciężar [kg] | 1,4529 |
| nr EAN | 4046001610530 |

| Rok prod. do | 200704 |
| Kod silnika | K9K.7.14 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rok prod. do | 200704 |
| Kod silnika | K9K.7.14 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rok prod. do | 200704 |
| Kod silnika | K9K.7.14 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422540173 |

| Rok prod. do | 200704 |
| Kod silnika | K9K.7.14 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422540852 |

| Kod silnika | K9K 714 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590659293 |

| Rok prod. do | 200612 |
| Długość [mm] | 210 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001474019 |

| Rok prod. do | 200501 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02973 |
| nr EAN | 4046001312885 |

| Rok prod. do | 200501 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650021253 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |

| dla cylindra | 4-6 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) produkowanego od 2004.08 do roku 2012.12
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 68 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2004.08 do roku 2012.12, i mocy silnika 68 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020