
| Opcja wyposażenia | Ver Ref. 33783 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050616659 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 23 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 121 |
| Wysokość 1 [mm] | 75 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Ciężar [kg] | 2,12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| nr EAN | 8717109662252 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 28 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 120 |
| Wysokość 1 [mm] | 64 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Ciężar [kg] | 2,21 |
| nr EAN | 8717109663075 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532869 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532852 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532920 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109533132 |





| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61,5 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337091 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61,5 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337480 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337497 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337503 |

| nr EAN | 4047026507041 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759445617 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759445631 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-924 |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759464878 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | szary |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-925 |
| nr EAN | 5012759465455 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759493069 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759493076 |

| Długość przewodu [mm] | 505 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 1173 |
| nr EAN | 5012759514061 |

| nr EAN | 5012759987612 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379027200 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030330 |

| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913459 |

| Wysokość [mm] | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913466 |

| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913473 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379059621 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471812 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534517 |

| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| nr EAN | 8053379141524 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560094A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071333 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560093A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071340 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560294A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 12 |
| nr EAN | 8053379072668 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560225A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131570 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328567 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379329120 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |

| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 8012510009307 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Specyfikacja | Hall Effect |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,6 |
| nr EAN | 8012510048863 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Opcja wyposażenia | Ver Ref. 33782 |
| nr EAN | 8435050615331 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Saab 9000 2.0 -16 Turbo CD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Saab 9000 2.0 -16 Turbo CD produkowanego od 1992.09 do roku 1998.12
Jeżeli twój Saab dysponuje silnikiem o mocy 147 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Saab 9000? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Saab 9000 w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Saab z rocznika od 1992.09 do roku 1998.12, i mocy silnika 147 KM
.
Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025