
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | dla katalizatora wstępnego |
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 100 |
| nr EAN | 8717613018415 |

| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 8435050622513 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 657 685 |
| nr EAN | 4027816077886 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 701 341 |
| nr EAN | 4027816077985 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| Ciężar [kg] | 0,087 |
| Opór [Ohm] | 290 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 52 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 4046001272868 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën AX (ZA-_) 14 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën AX (ZA-_) 14 4x4 produkowanego od 1991.08 do roku 1996.12
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën AX (ZA-_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën AX (ZA-_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 1991.08 do roku 1996.12, i mocy silnika 75 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022