
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 775 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Masa [g] | 75 |
| Ciężar brutto [g] | 105 |

| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19,5 |
| nr EAN | 8053379054282 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030330 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379056200 |

| Ilość połączeń | 10 |
| nr EAN | 8053379044337 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071944 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140749 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 62 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379148509 |

| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318278 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318414 |

| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318537 |

| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379320479 |

| Strona zabudowy | Przewód paliwowy |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379537617 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379054114 |

| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19,5 |
| nr EAN | 8053379145737 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379056217 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 19,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379158850 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379550258 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379154272 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913985 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471829 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127481 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127726 |

| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128075 |

| Długość przewodu [mm] | 300 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379327911 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379343140 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379537600 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379412051 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| parzyste numery artykułów | 560157A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071937 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071951 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560159A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071975 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560158A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071999 |

| Strona zabudowy | w środku z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | w środku z lewej |
| Kolor | chromowy |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8053379328857 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328567 |

| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164547 |

| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379163595 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163366 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158133 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158140 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158317 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość połączeń | 2 |

| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |

| Długość przewodu [mm] | 310 |
| nr EAN | 8012510017616 |

| TECDOC-Nr silnika | 18245 |
| TECDOC-Nr silnika | 18246 |
| TECDOC-Nr silnika | 20710 |
| TECDOC-Nr silnika | 24325 |
| TECDOC-Nr silnika | 18245 |
| TECDOC-Nr silnika | 18246 |
| TECDOC-Nr silnika | 20710 |
| TECDOC-Nr silnika | 24325 |
| TECDOC-Nr silnika | 18245 |
| TECDOC-Nr silnika | 18246 |
| TECDOC-Nr silnika | 20710 |
| TECDOC-Nr silnika | 24325 |
| TECDOC-Nr silnika | 18245 |
| TECDOC-Nr silnika | 18246 |
| TECDOC-Nr silnika | 20710 |
| TECDOC-Nr silnika | 24325 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510026762 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 8012510026748 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,9 |
| nr EAN | 8012510026809 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez króćca przyłączeniowego |
| nr EAN | 8012510035979 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050624319 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050624289 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel produkowanego od 2006.10 do roku 2010.11
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 102 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Seat ALTEA XL (5P5, 5P8)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2006.10 do roku 2010.11, i mocy silnika 102 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025