
| Gwintowana złączka | 3/8'' x 18 NPTF |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030378 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| nr EAN | 8435050615034 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | biały |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| nr EAN | 8435050615041 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 657 685 |
| nr EAN | 4027816077886 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 701 341 |
| nr EAN | 4027816077985 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Dacia LOGAN pick-up (US_) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia LOGAN pick-up (US_) 1.6 produkowanego od 2008.03
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 87 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Dacia LOGAN pick-up (US_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Dacia LOGAN pick-up (US_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2008.03, i mocy silnika 87 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020