
| Data produkcji do | 02.11.2015 |
| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 57 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Przeszklenie | Z czujnikiem deszczu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 038 906 051 C |

| dla numeru OE | 1J0 907 660 C |

| dla numeru OE | 3D0 998 275 A |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2518 |
| nr EAN | 3322937734689 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2517 |
| nr EAN | 3322937735167 |

| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538071 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538217 |



| Rok modelowy do | 2013 |
| Rok modelowy do | 2013 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |

| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001342882 |

| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |


Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda YETI (5L) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda YETI (5L) 2.0 TDI produkowanego od 2009.11 do roku 2017.12
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda YETI (5L)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda YETI (5L) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2009.11 do roku 2017.12, i mocy silnika 110 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020