| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez funkcji Start-Stop |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez funkcji Start-Stop |
| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547454 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |
Status produktu: Normalny
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Rok modelowy do | 2014 |
| Strona zabudowy | Przestrzeń na nogi |
| dla numeru PR | 9AK |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Norma emisji spalin | Euro 4 (D4) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| nr EAN | 4046001667084 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru PR | 8Q3 |
| nie dla numeru PR | 0N0 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375020157 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
CZUJNIK TEMPERATURY WODY VAG
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 038906081B
Numer dostawcy: 038906081B
Kod GTU: Nie dotyczy
Wyświetlanie od 201 do 217 (z 217 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI
produkowanego od 2010.05 do roku 2015.04
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 86 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2010.05 do roku 2015.04, i mocy silnika 86 KM
.