
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534531 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 79 |
| nr EAN | 8053379058815 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060320 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060337 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379923588 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471812 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534517 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 5 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379333844 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379412525 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379331857 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,5 |
| parzyste numery artykułów | 560345A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379072736 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560348A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379148950 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 480 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379149315 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1060 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379149322 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328895 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| nr EAN | 8053379054077 |

| nr EAN | 8012510040904 |

| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 8012510016640 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 254 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510013311 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Opór [Ohm] | 500 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050622186 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość [mm] | 445 |
| nr EAN | 8435050624012 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 254000 |
| nr EAN | 8435050632994 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| nr EAN | 4027816186663 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 141,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 2,428 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816225546 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816275008 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Długość [mm] | 530 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 957 147 F |
| nr EAN | 4027816375081 |

| Długość [mm] | 358 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 265 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 045 957 147 B |
| nr EAN | 4027816376071 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816379324 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 03G 906 051 D |
| nr EAN | 4054224060230 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 504 |
| Ciężar [kg] | 0,075 |
| dla numeru OE | 7M3 927 807 N |
| nr EAN | 4054224069097 |

| TECDOC-Nr silnika | 13274 |
| TECDOC-Nr silnika | 16139 |
| TECDOC-Nr silnika | 13892 |
| Numer podwozia od | 6K-1-210001 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| nr EAN | 4054224097281 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| dla numeru OE | 7M3 927 807 M |
| nr EAN | 4054224724095 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Ciężar [kg] | 0,129 |
| dla numeru OE | 7M3 927 807 L |
| nr EAN | 4054224746363 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 1000 |
| Opór [Ohm] | 148 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300144444 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 4082300273335 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 4082300306903 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 70 |
| nr EAN | 4082300394474 |

| Opór [Ohm] | 500 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300479386 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300562699 |

| Liczba otworów do mocowania | 6 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300652994 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4082300772685 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Kształt rękojeści | owalny |
| nr EAN | 4082300785296 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Seat IBIZA II (6K1) 1.4 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat IBIZA II (6K1) 1.4 i produkowanego od 1993.09 do roku 2002.02
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Seat IBIZA II (6K1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Seat IBIZA II (6K1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 1993.09 do roku 2002.02, i mocy silnika 60 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025