
| Gwintowana złączka | 3/8'' x 18 NPTF |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030378 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| nr EAN | 8435050615034 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 657 685 |
| nr EAN | 4027816077886 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 701 341 |
| nr EAN | 4027816077985 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Alfa Romeo 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Alfa Romeo 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) produkowanego od 1995.03 do roku 1997.12
Jeżeli twój Alfa Romeo dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Alfa Romeo 155 (167_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Alfa Romeo 155 (167_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Alfa Romeo z rocznika od 1995.03 do roku 1997.12, i mocy silnika 150 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025