
| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688374769 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4044688379320 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 504 |
| Ciężar [kg] | 0,075 |
| nr EAN | 4054228069093 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| nr EAN | 4054228077333 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| nr EAN | 4054228724091 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Ciężar [kg] | 0,129 |
| nr EAN | 4054228746369 |

| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 141 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | czarny/zielony |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| dla numeru OE | 1J0 907 660B |
| dla numeru OE | 1 119 169 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ESP |
| Ilość biegunów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zabezpieczeniem |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 560 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |

| dla numeru OE | 1J0 907 660 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość [mm] | 1031 |
| nr EAN | 3322937965519 |

| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| nr EAN | 3276422541019 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422541491 |

| Długość [mm] | 280 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590658111 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość [mm] | 479 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,125 |
| nr EAN | 4046001510298 |

| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | beżowy |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001547249 |

| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |

| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem zużycia okładzin hamulcowych |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 48 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Długość przewodu [mm] | 479 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4062375170722 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI produkowanego od 1996.10 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1996.10 do roku 2000.11, i mocy silnika 90 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022