
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09645 |
| nr EAN | 4046001319464 |

| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |

| dla numeru OE | 078 906 265 M |
| Ilość przewodów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 670 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,121 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359699 |

| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547416 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |

| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem zużycia okładzin hamulcowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 45 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4062375171187 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 1 (E87) 118 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (E87) 118 d produkowanego od 2004.06 do roku 2007.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 1 (E87)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 1 (E87) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2004.06 do roku 2007.02, i mocy silnika 122 KM
.
Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019

Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015