
| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048092946 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| Ciężar netto [g] | 25 |
| nr EAN | 5908281472637 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281472644 |

| Ciężar netto [g] | 15 |
| nr EAN | 5908281472651 |

| Ciężar netto [g] | 15 |
| nr EAN | 5908281472668 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| TECDOC-Nr silnika | 24835 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941023 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| nr EAN | 8430320274997 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| nr EAN | 8430320275017 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| nr EAN | 8430320275048 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 8430320275062 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Rok prod. do | 201304 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rok prod. do | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,07 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Strona zabudowy | z tyłu |

| Rok prod. do | 201304 |


| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ciśnienie od [kPa] | 10 |
| do ciśnienia [kPa] | 11 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| 3 lata gwarancji | |
| zgięty | |
| kształt D | |
| za filtrem cząstek stałych | |
| beżowy | |
| Dla numeru OE | 03L 906 088 CP |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Długość całkowita [mm] | 970 |
| Długość kabli | 805 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3816 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4044688553812 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3806 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4044688553775 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3804 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4044688553782 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3814 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4044688553829 |

| Długość [mm] | 69 |
| Szerokość [mm] | 31,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4044688373175 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688398697 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 523 A |
| nr EAN | 4054228063183 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |

| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 69 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Średnica [mm] | 34 |
| Wysokość [mm] | 16 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Przeszklenie | z czujnikiem deszczu / światła |
| Przeszklenie | z czujnikiem wilgotności |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |

| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez drążka sprzęgającego |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 61,5 |
| parzyste numery artykułów | GBS2514 |
| nr EAN | 3322937734993 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 62 |
| parzyste numery artykułów | GBS2529 |
| nr EAN | 3322937734849 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,77 |
| nr EAN | 4062375001613 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |

| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 900 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI produkowanego od 2010.01 do roku 2013.07
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2010.01 do roku 2013.07, i mocy silnika 110 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020