| średnica zewnętrzna [mm] | 40,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,43 |
| dla numeru OE | 357 407 615 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4044688033680 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 30 92 1584 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688547200 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 30 92 1582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688548443 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4044688553850 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 1U-W-134 200 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4044688374721 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688655066 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120,5 |
| Ilość na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 40 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 40 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 753 |
| Długość [mm] | 69 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | żółty/czarny |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 752 |
| Długość [mm] | 68 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 1140 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 1112 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Zakres pomiarowy do [°C] | 150 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Numer podwozia do | 1U-W-134200 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość zębów | 15 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |
Status produktu: Normalny
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Wał napędowy | z pierścieniem ABS |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,67 |
| nr EAN | 4046001261855 |
Status produktu: Normalny
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Numer podwozia do | 1U-W-134200 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Numer podwozia do | 1U-W-134200 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Numer podwozia do | 1U-W-134200 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001324994 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 1U-X-228000 |
| Numer podwozia do | 1U-X-228000 |
| Numer podwozia do | 1U-X-228000 |
| Numer podwozia do | 1U-X-228000 |
| Numer podwozia do | 1U-X-228000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 129 (z 129 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2) 1.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA I (1U2) 1.8
produkowanego od 1996.09 do roku 2000.07
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 125 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda OCTAVIA I (1U2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda
z rocznika od 1996.09 do roku 2000.07, i mocy silnika 125 KM
.