
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 120 |
| Wysokość 1 [mm] | 70 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 2,16 |
| nr EAN | 8717109662153 |

| Długość [mm] | 915 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | szary |
| nr EAN | 8717109563016 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Rok prod. od | 199705 |
| Rok prod. do | 200203 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| dla normy emisji spalin producenta | EURO 2000, CEE 2000 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Rok prod. od | 199705 |
| Rok prod. do | 200203 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| dla normy emisji spalin producenta | EURO 2000, CEE 2000 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165144056461 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Rok prod. od | 199705 |
| Rok prod. do | 200203 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| dla normy emisji spalin producenta | EURO 2000, CEE 2000 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 410 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 3165142945811 |

| nr EAN | 4047024267312 |

| nr EAN | 4047024267268 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Rok prod. od | 199705 |
| Rok prod. do | 200203 |
| nie dla normy emisji spalin producenta | IFL4 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 14729 |
| Rok prod. od | 200010 |
| Rok prod. do | 200203 |
| nr EAN | 4047024213456 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Opór od [Ohm] | 408 |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-931 |
| nr EAN | 5012759376799 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Opór od [Ohm] | 400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-931 |
| nr EAN | 5012759376775 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-931 |
| nr EAN | 5012759376751 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| dla normy emisji spalin producenta | EURO 2000, CEE 2000 |
| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759349526 |

| Rok prod. do | 200105 |
| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| TECDOC-Nr silnika | 14729 |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-957 |
| nr EAN | 5012759376447 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-922 |
| nr EAN | 5012759380697 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759479629 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 830 |
| nr EAN | 5012759498019 |

| Rok prod. od | 199812 |
| Numer pozycji od | 8057 |
| kod | 3 Pin |
| Ilość podłączonych styków | 3 |
| nr EAN | 5012759514672 |

| nr EAN | 5012759963197 |

| Rok prod. do | 199805 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | dla katalizatora wstępnego |
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 100 |
| nr EAN | 8717613018415 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 1640 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 110 |
| nr EAN | 8717613024232 |

| Rok prod. od | 199805 |
| Kod silnika | TU3JP (KFX) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 1250 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 102 |
| nr EAN | 8717613024591 |

| Rok prod. od | 199805 |
| Kod silnika | TU3JP (KFX) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | dla katalizatora wstępnego |
| Rok prod. od | 199805 |
| Kod silnika | TU3JP (KFX) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 93 |
| nr EAN | 8717613029701 |

| Gwintowana złączka | M14 x 1,25 |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379026906 |

| Gwintowana złączka | M14 x 1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 120 |
| nr EAN | 8053379027262 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379031030 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379052660 |

| Ciężar [kg] | 0,028 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379052677 |

| Kolor | czarny |
| Głębokość zabudowy [mm] | 18,3 |
| Ciężar [kg] | 0,046 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379053094 |

| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Opór [MOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379053131 |

| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 81 |
| nr EAN | 8053379053155 |

| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379054442 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156443 |

| Ciężar [kg] | 0,028 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379156429 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,028 |
| Opór [Ohm] | 390 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379145690 |

| Kolor | czarny |
| Głębokość zabudowy [mm] | 18,3 |
| Ciężar [kg] | 0,046 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379053100 |

| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Opór [MOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379053148 |

| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 81 |
| nr EAN | 8053379547838 |

| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379054459 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379912384 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Kod silnika | KFX (TU3JP) |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379060313 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149445 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074327 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| Kod silnika | KFX (TU3JP) |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163533 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510088999 |

| TECDOC-Nr silnika | 5396 |
| TECDOC-Nr silnika | 14729 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | brązowy |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| nr EAN | 8012510006986 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510041154 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510080627 |

| Długość przewodu [mm] | 565 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 30 |
| nr EAN | 8012510016688 |

| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 77,3 |
| nr EAN | 8012510025062 |

| Kolor obudowy | szary |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 8435050615119 |

| Kod silnika | KFX (TU3JP) |
| dla normy emisji spalin producenta | EURO 2000, CEE 2000 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Długość [mm] | 410 |
| Techniczny numer informacyjny | Zr Planar |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77015 |
| nr EAN | 8435050620847 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) 1.4 produkowanego od 1997.03 do roku 2002.04
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Peugeot 306 Break (7E, N3, N5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 1997.03 do roku 2002.04, i mocy silnika 75 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026