
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |

| Ilość biegunów | 2 |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Rozmiar klucza | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276427000559 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 3276428900032 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 42,4 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 3276428900537 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Długość całkowita [mm] | 545 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Długość przewodu [mm] | 415 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Wersja | TG1C |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | S180084520A |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | A2C59517072 |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Felgi | dla opraw stalowych |
| Felgi | dla opraw ze stopów lekkich |
| Materiał trzonka zaworu | Aluminium |
| Kolor | srebrny |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 434 |
| Postępować zgodnie z instrukcją montażu | |
| nr EAN | 4103590944955 |

| Wersja | TG1C |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | S180084520A |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | A2C59517072 |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Felgi | dla opraw stalowych |
| Felgi | dla opraw ze stopów lekkich |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | srebrny |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 434 |
| Postępować zgodnie z instrukcją montażu | |
| nr EAN | 4103590669261 |

| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4046001445125 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001611827 |

| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| dla numeru OE | 1 366 758 |
| Ciężar [kg] | 0,063 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba przewodów | 2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4046001691171 |

| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001900747 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021994 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650032310 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volvo S80 I (184) T6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volvo S80 I (184) T6 produkowanego od 1998.05 do roku 2001.12
Jeżeli twój Volvo dysponuje silnikiem o mocy 272 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volvo S80 I (184)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volvo S80 I (184) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volvo z rocznika od 1998.05 do roku 2001.12, i mocy silnika 272 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024