| Opcja wyposażenia | BlueMotion |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | G31 |
| dla numeru PR | G28 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | G27 |
| dla numeru PR | G10 |
| dla numeru PR | G09 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G29 |
| dla numeru PR | G12 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| dla numeru PR | G11 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 212 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735410 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735004 |
| nr EAN | 4031185171847 |
Status produktu: Normalny
| Opcja wyposażenia | BlueMotion |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | G28 |
| dla numeru PR | G31 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | G10 |
| dla numeru PR | G09 |
| dla numeru PR | G27 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G12 |
| dla numeru PR | G29 |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| dla numeru PR | G11 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 13 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 213 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| nr EAN | 4031185066907 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,5 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735410 |
| nr EAN | 4031185162760 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 210 |
| nr EAN | 4031185064736 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| nr EAN | 4031185280938 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200505 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787092028 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | CrossPolo |
| Parametr | SF32/22X150A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872437894 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Rok prod. do | 200504 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X197A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872362219 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. do | 200504 |
| nie dla wariantu wyposażenia | CrossPolo |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27X213A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872435388 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. od | 200505 |
| nie dla wariantu wyposażenia | CrossPolo |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ETOV30/11X201A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872903498 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Rok prod. od | 200505 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ETOV30/11X185A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872909902 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X149A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872923434 |
Status produktu: Normalny
| oś tylna |
| dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Do roku prod. | 200504 |
| ciśnienie gazu |
| dwururka |
| dolne oko |
| górny trzon |
| Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 18155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | 1JP |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | 1JS |
| Długość [mm] | 185 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4044688392497 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 18155 |
| TECDOC-Nr silnika | 16334 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 18155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| dla numeru PR | 1JB |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | 1JC |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | 1JL |
| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |
Status produktu: dostępny tylko wg listy
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| kod | AWY |
| kod | BMD |
| dla numeru PR | 1JB |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 162 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| nie dla wariantu wyposażenia | CROSSPOLO |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 76 (z 76 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.2
produkowanego od 2002.01 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 54 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2002.01 do roku 2007.05, i mocy silnika 54 KM
.