
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1355825080 |
| dla numeru OE | 1355831080 |
| dla numeru OE | 1357468080 |
| dla numeru OE | 1359217080 |
| dla numeru OE | 1362550080 |
| dla numeru OE | 1362552080 |
| dla numeru OE | 1362559080 |
| dla numeru OE | 1362880080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE32/15X138A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793464 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1355822080 |
| dla numeru OE | 1355823080 |
| dla numeru OE | 1355826080 |
| dla numeru OE | 1355828080 |
| dla numeru OE | 1356966080 |
| dla numeru OE | 1357401080 |
| dla numeru OE | 1357402080 |
| dla numeru OE | 1362551080 |
| dla numeru OE | 1362557080 |
| dla numeru OE | 1362578080 |
| dla numeru OE | 1362579080 |
| dla numeru OE | 1369848080 |
| dla numeru OE | 1369851080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X163A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793488 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1352281080 |
| dla numeru OE | 1355821080 |
| dla numeru OE | 1355824080 |
| dla numeru OE | 1355827080 |
| dla numeru OE | 1355829080 |
| dla numeru OE | 1355830080 |
| dla numeru OE | 1356967080 |
| dla numeru OE | 1362546080 |
| dla numeru OE | 1362547080 |
| dla numeru OE | 1362548080 |
| dla numeru OE | 1362549080 |
| dla numeru OE | 1362553080 |
| dla numeru OE | 1362554080 |
| dla numeru OE | 1362577080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE32/15X150A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793501 |

| oś przednia | |
| Sprawdź numer OE | |
| Dla numeru OE | 50706280 |
| Dla numeru OE | 50707867 |
| Dla numeru OE | 50707946 |
| Dla numeru OE | 50708439 |
| ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| dwururka | |
| górny trzon | |
| Parametr | SFE40/22X170 |

| Rodzaj łożyskowania | Poduszka gumowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 5033A6 |
| nr EAN | 3660872398956 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D produkowanego od 2006.07
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 100 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (250_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (250_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2006.07, i mocy silnika 100 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025