| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 268 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 28 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 62 |
| nr EAN | 4031185478922 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50,8 |
| maks. długość [mm] | 418 |
| min. długość [mm] | 283 |
| nr EAN | 4031185661874 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50,8 |
| maks. długość [mm] | 418 |
| min. długość [mm] | 283 |
| nr EAN | 4031185661867 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50,8 |
| maks. długość [mm] | 444 |
| min. długość [mm] | 293 |
| nr EAN | 4031185661881 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50,8 |
| maks. długość [mm] | 444 |
| min. długość [mm] | 293 |
| nr EAN | 4058787035773 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| maks. długość [mm] | 476 |
| min. długość [mm] | 315 |
| nr EAN | 4031185663618 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 286 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 58 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735070 |
| nr EAN | 4031185661157 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 286 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 58 |
| nr EAN | 4031185661164 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 50705790 |
| Masa [g] | 101 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 8033989085579 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE38/25X197A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872360710 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE32X177 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872361298 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE36X155 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872360765 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 50706253 |
| dla numeru OE | 50707078 |
| dla numeru OE | 50707700 |
| dla numeru OE | 50708386 |
| Parametr | SFE36/25X185 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872782161 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1355825080 |
| dla numeru OE | 1355831080 |
| dla numeru OE | 1357468080 |
| dla numeru OE | 1359217080 |
| dla numeru OE | 1362550080 |
| dla numeru OE | 1362552080 |
| dla numeru OE | 1362559080 |
| dla numeru OE | 1362880080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE32/15X138A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793464 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1355822080 |
| dla numeru OE | 1355823080 |
| dla numeru OE | 1355826080 |
| dla numeru OE | 1355828080 |
| dla numeru OE | 1356966080 |
| dla numeru OE | 1357401080 |
| dla numeru OE | 1357402080 |
| dla numeru OE | 1362551080 |
| dla numeru OE | 1362557080 |
| dla numeru OE | 1362578080 |
| dla numeru OE | 1362579080 |
| dla numeru OE | 1369848080 |
| dla numeru OE | 1369851080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X163A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793488 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1352281080 |
| dla numeru OE | 1355821080 |
| dla numeru OE | 1355824080 |
| dla numeru OE | 1355827080 |
| dla numeru OE | 1355829080 |
| dla numeru OE | 1355830080 |
| dla numeru OE | 1356967080 |
| dla numeru OE | 1362546080 |
| dla numeru OE | 1362547080 |
| dla numeru OE | 1362548080 |
| dla numeru OE | 1362549080 |
| dla numeru OE | 1362553080 |
| dla numeru OE | 1362554080 |
| dla numeru OE | 1362577080 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE32/15X150A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872793501 |
Status produktu: Normalny
| oś przednia |
| Sprawdź numer OE |
| Dla numeru OE | 50706280 |
| Dla numeru OE | 50707867 |
| Dla numeru OE | 50707946 |
| Dla numeru OE | 50708439 |
| ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| dwururka |
| górny trzon |
| Parametr | SFE40/22X170 |
| Rodzaj łożyskowania | Poduszka gumowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 5033A6 |
| nr EAN | 3660872398956 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górne oko, dolne oko |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górne oko |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość na oś | 2 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 74 (z 74 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
produkowanego od 2011.06
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 177 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Autobus (250_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Fiat DUCATO Autobus (250_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat
z rocznika od 2011.06, i mocy silnika 177 KM
.