
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 542 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965953 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 317 541 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965977 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 544 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965991 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 543 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872966011 |

| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4044688269416 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |

| dla numeru OE | 33 52 1 092 309 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 Touring (E91) 323 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 Touring (E91) 323 i produkowanego od 2006.09 do roku 2008.07
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 190 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 Touring (E91)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 Touring (E91) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2006.09 do roku 2008.07, i mocy silnika 190 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025