| nr EAN | 4260471915838 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 4260426629100 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| nr EAN | 4260530799973 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 4260603170029 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 100,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4027816366058 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553212258 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| nr EAN | 4909500967027 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0027 |
| nr EAN | 5901655205145 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV36/18X140A |
| nr EAN | 5903766341903 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766345666 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074050699 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0021 |
| nr EAN | 4040074210734 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sprężyną talerzową |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0096 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0013 |
| nr EAN | 4040074210710 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0027 |
| nr EAN | 4040074246825 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 226,5 |
| Średnica korbowodu [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4058787098327 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10 |
| Długość korbowodu [mm] | 300 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787098334 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697663 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X214A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872798834 |
Status produktu: Normalny
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEXOV36/18X140A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872804542 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT36/18X160AED |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4059923038702 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | TT36/18X150AED |
Wyświetlanie od 1 do 22 (z 22 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Seat LEON (1M1) 1.6 16 V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1M1) 1.6 16 V
produkowanego od 2000.09 do roku 2006.06
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Seat LEON (1M1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Seat LEON (1M1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat
z rocznika od 2000.09 do roku 2006.06, i mocy silnika 105 KM
.