| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697502 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697649 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697625 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697663 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 000 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960149 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 003 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960163 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 002 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960187 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 001 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960125 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Grubość [mm] | 160,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688366047 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 157,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688391179 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Wysokość [mm] | 157 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 150 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4046001842191 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 64 (z 64 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
produkowanego od 2000.11 do roku 2005.06
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF IV (1J1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen GOLF IV (1J1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2000.11 do roku 2005.06, i mocy silnika 130 KM
.