| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426623979 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 4260471915418 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 179 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 56 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 59,5 |
| nr EAN | 4027816497066 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473053994 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500524664 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Numer seryjny | 4006306 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Długość [mm] | 528 |
| Długość 2 [mm] | 360 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 52 |
| Średnica 2 [mm] | 36 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063834665 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE36/22X167A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427332430 |
Status produktu: Normalny
| Sposób mocowania amortyzatora | Dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | Dolny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Lokalizacja w aucie | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| EAN | 5901655249033 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE36/22X167A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902659717429 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 514 741 0000 |
| nr EAN | 4040074379806 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 514 641 0377 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 514 640 0001 |
| nr EAN | 4040074379721 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 5,700 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| maks. długość [mm] | 526 |
| min. długość [mm] | 361 |
| Długość opakowania [cm] | 59,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096750304 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185072977 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14,1 |
| Wymiar gwintu | M14x2 |
| Długość korbowodu [mm] | 253 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 90 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185079037 |
Status produktu: Normalny
| Masa [g] | 70 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica 1 [mm] | 56 |
| Średnica 2 [mm] | 60 |
| nr EAN | 8033989194974 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE36/22X167A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872336326 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X152A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Wersja wzmocniona | |
| nr EAN | 4013872495245 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 19 (z 19 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Skoda SUPERB I (3U4) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda SUPERB I (3U4) 2.0
produkowanego od 2001.12 do roku 2008.03
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Skoda SUPERB I (3U4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Skoda SUPERB I (3U4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda
z rocznika od 2001.12 do roku 2008.03, i mocy silnika 115 KM
.