| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0014 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 641 0010 |
| nr EAN | 4040074103500 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Techniczny numer informacyjny | Diam 50mm (A) |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK163 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 392 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096759079 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Techniczny numer informacyjny | Diam 55mm (B) |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK163 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 392 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096759093 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7600 |
| nr EAN | 4031185070812 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 218 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7132 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735264 |
| nr EAN | 4031185073547 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54,5 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7132 |
| nr EAN | 4031185079044 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | 1JV |
| dla numeru PR | UC0 |
| dla numeru PR | UC2 |
| dla numeru PR | UC3 |
| dla numeru PR | UC4 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 176 |
| nr EAN | 4031185370691 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425 |
| Wysokość [mm] | 179 |
| Masa [g] | 46 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 49 |
| Średnica 2 [mm] | 52 |
| nr EAN | 8033989194882 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Wersja wzmocniona | |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Wersja wzmocniona | |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X219A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872500864 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | 1JH |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872602063 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872473106 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G41 |
| dla numeru PR | G54 |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697502 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Rok modelowy do | 2010 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872959617 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Numer podwozia od | 5P-A-007 647 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC0 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 5P-E-000 001 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC2 |
| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 5P-A-007 646 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC0 |
| Długość [mm] | 181 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Kształt | owalny |
| nr EAN | 4044688392480 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200606 |
| Rok prod. do | 200906 |
| dla numeru PR | UC0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Materiał | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji od | 20.07.2009 |
| dla numeru PR | UC0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Status produktu: Normalny
| kod | BGU |
| kod | BSE |
| kod | BSF |
| kod | CCSA |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 5P-A-045000 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | 1JV |
| dla numeru PR | UC2 |
| dla numeru PR | UC3 |
| dla numeru PR | UC4 |
| Numer podwozia od | 5P-B-000001 |
| Rok prod. od | 201005 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JU |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Kształt | okrągły |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 177 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 74 (z 74 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Seat ALTEA (5P1) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat ALTEA (5P1) 1.6
produkowanego od 2004.03
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 102 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Seat ALTEA (5P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Seat ALTEA (5P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat
z rocznika od 2004.03, i mocy silnika 102 KM
.