| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258599980 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-112880 |
| nr EAN | 4025258479435 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-112811 |
| nr EAN | 4025258479442 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-110743 |
| nr EAN | 4025258614539 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-110736 |
| nr EAN | 4025258614553 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-110774 |
| nr EAN | 4025258614423 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 4260471915333 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 241 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 65,0 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,170 |
| nr EAN | 4054224080962 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Lokalizacja w aucie | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | Dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| EAN | 5901655248883 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X167A |
| parzyste numery artykułów | 313 287 |
| nr EAN | 5907558560947 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X167A |
| parzyste numery artykułów | 313 283 |
| nr EAN | 5907558560954 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X164A |
| parzyste numery artykułów | 313 667 |
| nr EAN | 5902659717221 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X164A |
| parzyste numery artykułów | 313 665 |
| nr EAN | 5902659717238 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27/11X128A |
| nr EAN | 5903766343372 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 714 641 1014 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 714 640 0008 |
| parzyste numery artykułów | 526 623 0007 |
| nr EAN | 4040074033579 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 714 641 1014 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 714 640 0008 |
| parzyste numery artykułów | 526 623 0006 |
| nr EAN | 4040074033586 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość korbowodu [mm] | 233 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3762GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185284417 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość korbowodu [mm] | 233 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3762GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185284424 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wysokość [mm] | 250 |
| nr EAN | 4031185577397 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M8x1.25 |
| Długość korbowodu [mm] | 265 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,4 |
| nr EAN | 4058787042931 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 250 |
| Masa [g] | 95 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 71 |
| Średnica 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 8033989195353 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X164A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 667 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872731817 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27/11X128A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872806638 |
Status produktu: Normalny
| Ilość na oś | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5902275632304 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 25 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A4 B7 (8EC) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B7 (8EC) 1.9 TDI
produkowanego od 2004.11 do roku 2008.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A4 B7 (8EC)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A4 B7 (8EC) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2004.11 do roku 2008.06, i mocy silnika 116 KM
.