
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 2039 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 2039/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0007 |
| nr EAN | 4040074542781 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4040074572603 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0012 |
| nr EAN | 4040074254011 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0009 |
| nr EAN | 4040074253991 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,700 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| maks. długość [mm] | 593 |
| min. długość [mm] | 370 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096522079 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 391 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096520501 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 391 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096518249 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 392 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096759079 |

| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |

| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425 |
| Wysokość [mm] | 179 |
| Masa [g] | 46 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 49 |
| Średnica 2 [mm] | 52 |
| nr EAN | 8033989194882 |

| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X217A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872472352 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X157A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872608553 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872608539 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872608515 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27/11X216 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872845620 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X156A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967759 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872959617 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |

| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |

| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E46) 316 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E46) 316 i produkowanego od 2002.06 do roku 2005.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2002.06 do roku 2005.02, i mocy silnika 115 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025