| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| nr EAN | 4025258748326 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530795531 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260530796002 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 210,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,0 |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,170 |
| nr EAN | 4027816376477 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0022 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553204703 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 4909500799963 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500951767 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500941942 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 595 |
| Długość 2 [mm] | 356 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063998237 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5901655200287 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766342764 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766342771 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 16-14 641 0019 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 16-14 641 0019/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 16-14 640 0000 |
| nr EAN | 4040074228319 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 16-14 740 0001 |
| nr EAN | 4040074228302 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,838 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096527067 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,850 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 20 |
| nr EAN | 5412096526220 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,850 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 20 |
| nr EAN | 5412096555831 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4058787092097 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 222 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 54 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787097474 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9384-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267246 |
| Oś przednia |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT27/11X238A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872906987 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X166A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872907045 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST30/20X153A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872907069 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| otwór Ø [mm]: | 30 |
| Ciężar [kg]: | 3,850 |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Długość opakowania [cm]: | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm]: | 17 |
| Wysokość opakowania [cm]: | 17 |
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 25 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II (542) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda FABIA II (542) 1.4
produkowanego od 2007.01 do roku 2014.12
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 86 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II (542)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Skoda FABIA II (542) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda
z rocznika od 2007.01 do roku 2014.12, i mocy silnika 86 KM
.