| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | MM-70001 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553043951 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | MM-70000 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553043982 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-70043 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0077 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553206950 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-70042 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0077 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553206981 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 324053 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500727225 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 324055 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500727263 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 324054 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500727287 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 334190 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500354605 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 334189 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500354629 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | 334192 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500354643 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | 334191 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500354667 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 324052 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500727249 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X230A |
| parzyste numery artykułów | 317 126 |
| nr EAN | 5902659773555 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X230A |
| parzyste numery artykułów | 317 125 |
| nr EAN | 5902659773562 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,861 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 550 |
| min. długość [mm] | 390 |
| parzyste numery artykułów | 16484 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096518782 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 550 |
| min. długość [mm] | 390 |
| parzyste numery artykułów | 16483 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096518799 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 209 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3560GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185078078 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 209 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3560GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185078092 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 268 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3561GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185078108 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 268 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3561GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185078115 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X230A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 126 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872886135 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X230A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 125 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872886159 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X170 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 165 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872886807 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X170 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 164 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872886821 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
Wyświetlanie od 1 do 27 (z 27 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
produkowanego od 2006.05 do roku 2013.06
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 80 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda
z rocznika od 2006.05 do roku 2013.06, i mocy silnika 80 KM
.