
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27/13X242A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872561278 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X157A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 314 680 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872781027 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X157A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 314 679 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872781041 |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| otwór Ø [mm]: | 30 |
| maks. długość [mm]: | 476 |
| Ciężar [kg]: | 3,100 |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| min. długość [mm]: | 321 |
| Długość opakowania [cm]: | 62 |
| Szerokość opakowania [cm]: | 13,8 |
| Wysokość opakowania [cm]: | 13,8 |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| otwór Ø [mm]: | 30 |
| maks. długość [mm]: | 476 |
| Ciężar [kg]: | 3,100 |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| min. długość [mm]: | 321 |
| Długość opakowania [cm]: | 62 |
| Szerokość opakowania [cm]: | 13,8 |
| Wysokość opakowania [cm]: | 13,8 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Peugeot PARTNER TEPEE 1.6 VTi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot PARTNER TEPEE 1.6 VTi produkowanego od 2008.04
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 109 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Peugeot PARTNER TEPEE? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Peugeot PARTNER TEPEE w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 2008.04, i mocy silnika 109 KM
.
Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025