| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 523 |
| parzyste numery artykułów | MM-20041 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0066 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039152 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 523 |
| parzyste numery artykułów | MM-20040 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0067 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039183 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 571 |
| parzyste numery artykułów | MM-20044 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0066 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039244 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 571 |
| parzyste numery artykułów | MM-20043 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0067 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039275 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-20045 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0052 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039336 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333117 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500205389 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333116 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500205402 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333237 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500321966 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333236 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500321980 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| parzyste numery artykułów | 334179 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500322086 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| parzyste numery artykułów | 334178 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500322109 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE30X144A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 074 |
| nr EAN | 5902659772619 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE30X144A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 075 |
| nr EAN | 5902659772626 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| parzyste numery artykułów | G16176 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471735 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| parzyste numery artykułów | G16175 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471742 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| parzyste numery artykułów | G16178 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471759 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| parzyste numery artykułów | G16177 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471766 |
Status produktu: Normalny
| Ograniczenia producenta | TOYO |
| Ciężar netto [g] | 130 |
| nr EAN | 5902048901156 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE30X144A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 075 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872364206 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE30X144A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 074 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872363070 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/20X194A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 311 039 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872489015 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/20X194A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 311 038 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872489039 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 25 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
produkowanego od 2010.08 do roku 2014.12
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2010.08 do roku 2014.12, i mocy silnika 140 KM
.