| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3601 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0004 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0060 |
| nr EAN | 4040074224106 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3601 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0004 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0059 |
| nr EAN | 4040074224113 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 740 0008 |
| nr EAN | 4040074225189 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Ciężar [kg] | 2,300 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096535413 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G8293 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539411 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G8292 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539480 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 223,5 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735423 |
| nr EAN | 4031185070874 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 404 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491827 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 403 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491841 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 406 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491865 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 405 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491889 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483037 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483051 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 67 (z 67 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A4 B8 (8K2) S4 quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B8 (8K2) S4 quattro
produkowanego od 2008.11 do roku 2015.12
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 333 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A4 B8 (8K2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A4 B8 (8K2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2008.11 do roku 2015.12, i mocy silnika 333 KM
.