
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 18 |

| Grubość [mm] | 225,0 |
| Materiał | termoplastyczny elastomer poliestrowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,068 |
| dla numeru OE | 357 413 175 A |
| nr EAN | 4027816013679 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4549762124204 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Średnica [mm] | 18 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4549762224584 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Średnica [mm] | 20 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4549762253621 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| nr EAN | 4047437052048 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766345772 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9352-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266928 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE27/18X140A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872815326 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27/11X222A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872844401 |

| Grubość [mm] | 225,0 |
| Materiał | termoplastyczny elastomer poliestrowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,068 |
| nr EAN | 4044688013675 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF VI (5K1) 2.0 TDI produkowanego od 2009.04 do roku 2012.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2009.04 do roku 2012.11, i mocy silnika 170 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025