
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735127 |
| nr EAN | 4031185355599 |

| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 134 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 57 |
| nr EAN | 8033989138824 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 38 |
| dla numeru OE | 4D0412137B |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 39 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| nr EAN | 8033989138831 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872368891 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872358526 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV32X117A |
| nr EAN | 4013872149971 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV32X117A |
| nr EAN | 4013872149988 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |

| Grubość [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688367280 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| dla numeru PR | 1BR |
| Grubość [mm] | 157,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688391179 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| nr EAN | 4046001473524 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A4 B8 (8K2) 3.2 FSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B8 (8K2) 3.2 FSI produkowanego od 2008.09 do roku 2012.03
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 265 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A4 B8 (8K2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A4 B8 (8K2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2008.09 do roku 2012.03, i mocy silnika 265 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025