
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735101 |
| nr EAN | 4031185014687 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,3 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 253,5 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185014694 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer podwozia od | 4B-W-030 001 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 184 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185247054 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185171038 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 157,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6003 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-5994 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6001 |
| nr EAN | 4031185281423 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer podwozia od | 4B-X-070 001 |
| Numer podwozia do | 4B-Y-200 000 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 31 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185180559 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735127 |
| nr EAN | 4031185355599 |

| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 134 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 57 |
| nr EAN | 8033989138824 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872368891 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872358526 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV32X117A |
| nr EAN | 4013872149971 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV32X117A |
| nr EAN | 4013872149988 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Grubość [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688367280 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| nr EAN | 4046001473524 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Citroën C3 II (SC_) 1.6 HDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C3 II (SC_) 1.6 HDi produkowanego od 2009.11 do roku 2016.09
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 92 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Citroën C3 II (SC_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Citroën C3 II (SC_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2009.11 do roku 2016.09, i mocy silnika 92 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025