
| Rok prod. od | 200712 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| --------------- | |
| Rok prod. do | 200711 |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 154 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3613GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185475839 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E87LCI |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872466030 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E87LCI |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872466054 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483037 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483051 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 313 255 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872616893 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 254 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872616879 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E87LCI |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 566 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967650 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E87LCI |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 568 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967698 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E81) 118 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (E81) 118 d produkowanego od 2006.09 do roku 2011.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E81)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 1 (E81) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2006.09 do roku 2011.12, i mocy silnika 136 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025