
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54,5 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7132 |
| nr EAN | 4031185079044 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | 1JV |
| dla numeru PR | UC3 |
| dla numeru PR | UC4 |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | UC2 |
| dla numeru PR | UC0 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 176 |
| nr EAN | 4031185370691 |

| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |

| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Wersja wzmocniona | |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Wersja wzmocniona | |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X219A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872500864 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | 1JH |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872602063 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872473106 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G41 |
| dla numeru PR | G54 |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Sprawdź numer OE | |
| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697502 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Eco |
| Rok modelowy do | 2010 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872959617 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST32/22XA |
| Zamiana tylko w parach | |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |

| Numer podwozia od | 5P-A-007 647 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC0 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 5P-E-000 001 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC2 |
| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |

| Numer podwozia do | 5P-A-007 646 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | UC0 |
| Długość [mm] | 181 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Kształt | owalny |
| nr EAN | 4044688392480 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |

| Data produkcji od | 20.07.2009 |
| dla numeru PR | UC0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |

| kod | CAYC |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

| Numer podwozia do | 5P-A-045000 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | 1JV |
| dla numeru PR | UC2 |
| dla numeru PR | UC3 |
| dla numeru PR | UC4 |
| Numer podwozia od | 5P-B-000001 |
| Rok prod. od | 201005 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JU |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Kształt | okrągły |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 177 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Seat ALTEA (5P1) 1.6 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat ALTEA (5P1) 1.6 TDI produkowanego od 2009.10
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Seat ALTEA (5P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Seat ALTEA (5P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2009.10, i mocy silnika 105 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025