| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | na dole |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0068 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553042183 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500217726 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 341234 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500357521 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 341233 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500357545 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 408 |
| Długość 2 [mm] | 273 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 45 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| parzyste numery artykułów | 357271070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063651552 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427325050 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427325074 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427325081 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902659717399 |
Status produktu: Normalny
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV26X127A |
| parzyste numery artykułów | 230 016 |
| nr EAN | 5902659717894 |
Status produktu: Normalny
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV26X127A |
| parzyste numery artykułów | 230 017 |
| nr EAN | 5902659717900 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 1,640 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 390 |
| min. długość [mm] | 255 |
| parzyste numery artykułów | 23788 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096045585 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 1,640 |
| otwór Ø [mm] | 24,5 |
| maks. długość [mm] | 390 |
| min. długość [mm] | 255 |
| parzyste numery artykułów | 23787 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096537592 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 5412096062223 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 23787
zastąpiony przez 23788
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 1,930 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 500 |
| min. długość [mm] | 362 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096510229 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 1,620 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 390 |
| min. długość [mm] | 255 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096498596 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 1,940 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 488 |
| min. długość [mm] | 336 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096509186 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 199 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | A-3363GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 42,5 |
| nr EAN | 4031185067546 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 199 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | A-3363GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 42,5 |
| nr EAN | 4031185015837 |
Status produktu: Normalny
Indeks: OYO 20A4008-OYO
Marka: OYODO
Grupa towarowa TecDoc: Amortyzator
Nazwa: AMORTYZATOR GAZOWY HONDA
Opis: CIVIC MA,MB 1994-> PRZEDNI PRAWY
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 51605S1EE01
Numer dostawcy: 20A4008-OYO
Parametry:ciśnienie gazu
dwururka
górny trzon
oś przednia, z prawej
Indeks: OYO 20A4009-OYO
Marka: OYODO
Grupa towarowa TecDoc: Amortyzator
Nazwa: AMORTYZATOR GAZOWY HONDA
Opis: CIVIC MA,MB 1994-> PRZEDNI LEWY
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 51605S1EE01
Numer dostawcy: 20A4009-OYO
Parametry:ciśnienie gazu
dwururka
górny trzon
oś przednia, z lewej
Indeks: OYO 20A4010-OYO
Marka: OYODO
Grupa towarowa TecDoc: Amortyzator
Nazwa: AMORTYZATOR GAZOWY HONDA
Opis: CIVIC MA/MC 5D 1994->2001 TYLNY LEWY/PRAWY
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 52611S1EE01
Numer dostawcy: 20A4010-OYO
Parametry:ciśnienie gazu
dwururka
górny trzon
oś tylna z obu stron
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV26X127A |
| parzyste numery artykułów | 230 016 |
| nr EAN | 4013872184071 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
Wyświetlanie od 1 do 27 (z 27 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II (542) 1.6 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda FABIA II (542) 1.6 TDI
produkowanego od 2010.04 do roku 2014.12
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II (542)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Skoda FABIA II (542) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda
z rocznika od 2010.04 do roku 2014.12, i mocy silnika 75 KM
.