
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258440121 |

| nr EAN | 4260426623474 |

| nr EAN | 4260426620022 |

| nr EAN | 4260426624921 |

| Grubość [mm] | 200,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 60 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 60 |
| dla numeru OE | 31 32 1 125 878 |
| nr EAN | 4027816342892 |

| Grubość [mm] | 86,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 68 |
| dla numeru OE | 31 33 1 137 932 |
| nr EAN | 4027816360742 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-00101 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553022147 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-00100 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553022178 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500320587 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 579 |
| Długość 2 [mm] | 384 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 51 |
| Średnica 2 [mm] | 30 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063741093 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427326279 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 5900427326286 |

| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Parametr | SEXOV32X126A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558535617 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE36/25X134A |
| parzyste numery artykułów | 317 565 |
| nr EAN | 5907558550139 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE36/25X134A |
| parzyste numery artykułów | 317 564 |
| nr EAN | 5907558550146 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 5902659784216 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3106 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 641 0008 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0001 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0010 |
| nr EAN | 4040074376898 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3106 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 641 0008 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0001 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0011 |
| nr EAN | 4040074376867 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 335 2108 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 740 0003 |
| nr EAN | 4040074379592 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074537534 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185072694 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 219 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| parzyste numery artykułów | A-3594GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| nr EAN | 4031185078894 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 219 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| parzyste numery artykułów | A-3594GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| nr EAN | 4031185078900 |

| Wysokość [mm] | 200 |
| nr EAN | 4031185559768 |

| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 200 |
| Masa [g] | 68 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 60 |
| Średnica 2 [mm] | 60 |
| nr EAN | 8033989126173 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEXOV32X126A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872125340 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X134A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 565 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967599 |

| dla numeru OE | 31 31 1 091 570 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |

| dla numeru OE | 33 52 1 091 421 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Citroën JUMPER II Platforma / podwozie 3.0 HDi 145.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën JUMPER II Platforma / podwozie 3.0 HDi 145 produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 146 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Citroën JUMPER II Platforma / podwozie? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Citroën JUMPER II Platforma / podwozie w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 146 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025