| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16690 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096494710 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,373 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16784 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096490057 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,380 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16783 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096490040 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16786 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096493997 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 215 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 70 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3090GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185068925 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 215 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 70 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3090GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185015622 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 265 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 42 |
| nr EAN | 4031185013352 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 228,5 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 70 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3174GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185163712 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 228,5 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 70 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3174GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185163705 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9175-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265150 |
| Ciśnienie gazu |
| Amortyzator teleskopowy |
| Dwururka |
| Dolne oko |
| Górny trzon |
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9209-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265495 |
| Ciśnienie gazu |
| Amortyzator teleskopowy |
| Dwururka |
| Dolne oko |
| Górny trzon |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Parametr | SFE32X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 230 295 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872187003 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEXOV26X163A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872187034 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32X156A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 310 071 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872449231 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X156A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 310 839 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465804 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X156A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 310 838 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465828 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV27/13X170A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872465880 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 67 (z 67 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 Touring (E91) 318 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 Touring (E91) 318 d
produkowanego od 2007.07 do roku 2012.06
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 Touring (E91)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 Touring (E91) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 2007.07 do roku 2012.06, i mocy silnika 136 KM
.