
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 298 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 43,5 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735450 |
| nr EAN | 4031185257947 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| nr EAN | 4031185296007 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość korbowodu [mm] | 220 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Średnica korbowodu [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 53 |
| nr EAN | 4031185296038 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4031185296045 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787042696 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9244-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265846 |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697502 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697649 |

| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697625 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697663 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 000 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960149 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 003 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960163 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 002 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960187 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 001 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960125 |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Grubość [mm] | 160,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688366047 |

| Grubość [mm] | 157,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688391179 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Wysokość [mm] | 157 |

| Grubość [mm] | 150 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4046001842191 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Ford MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi produkowanego od 2007.03 do roku 2014.12
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Ford MONDEO IV Turnier (BA7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Ford MONDEO IV Turnier (BA7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2007.03 do roku 2014.12, i mocy silnika 136 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025