| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258681463 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258681487 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258683146 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 4260426629148 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260530797474 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 224,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 88 |
| nr EAN | 4027816400882 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473060510 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500869529 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766342962 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SE30X162A |
| nr EAN | 5903766343044 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 014 641 0004 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 014 641 0004/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 014 640 0017 |
| nr EAN | 4040074107256 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| nr EAN | 4040074107263 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 224 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074268247 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 6,060 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 443 |
| min. długość [mm] | 275 |
| Długość opakowania [cm] | 57,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 25 |
| nr EAN | 5412096557903 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Wersja | NO AVANTGARDE |
| Wersja | NO AIRMATIC DC |
| nr EAN | 4031185574686 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 225 |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Podwozie | dla pojazdów w wersji z komfortowym zawieszeniem |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 96 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 55 |
| Otwór Ø 1 [mm] | 13 |
| Otwór Ø 2 [mm] | 13 |
| nr EAN | 4031185574693 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 224 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez elektronicznej regulacji dynamiki jazdy |
| nr EAN | 4031185655132 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9389-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267291 |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE30X162A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872763412 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE30X162A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872937349 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X167A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967513 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 224,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 88 |
| nr EAN | 4044688400888 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 22 (z 22 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.6
produkowanego od 1994.11 do roku 2001.09
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 100 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A4 B5 Avant (8D5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A4 B5 Avant (8D5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1994.11 do roku 2001.09, i mocy silnika 100 KM
.