| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4025258564605 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-128256 |
| nr EAN | 4025258564629 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260471917924 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553030579 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-00387 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0245 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553030609 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-00386 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0245 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553030630 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500298862 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500225301 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333948 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500561201 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 333947 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500561225 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 493 |
| min. długość [mm] | 311 |
| parzyste numery artykułów | 742123SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096556074 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 2,000 |
| otwór Ø [mm] | 46 |
| maks. długość [mm] | 470 |
| min. długość [mm] | 364 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 14 |
| nr EAN | 5412096561306 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE30/20X181A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 708 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872384648 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE30/20X181A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 707 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872384662 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | S32/15X132A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872384723 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525426 |
| nr EAN | 3660872001054 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał | Guma |
| Wymagana ilość | 2 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 17 (z 17 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI
produkowanego od 2012.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2012.11, i mocy silnika 122 KM
.