
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 AS |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CK |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CL |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CM |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CN |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DS |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X156A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967759 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G32 |
| dla numeru PR | G38 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X144A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967773 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CP |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DA |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DB |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DK |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 EL |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HD |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 JT |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CP |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DA |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DB |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DK |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 EL |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HD |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 JT |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967797 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 8P-6A110 321 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 8P-6B011 801 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST32/22XA |
| Zamiana tylko w parach | |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |

| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |

| Długość [mm] | 181 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Kształt | owalny |
| nr EAN | 4044688392480 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |

| nie dla numeru PR | UB5 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Materiał | Termoplast |

| kod | CCSA |
| kod | CMXA |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power produkowanego od 2011.01 do roku 2013.03
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 102 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2011.01 do roku 2013.03, i mocy silnika 102 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025