
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 134 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 57 |
| nr EAN | 8033989138824 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 38 |
| dla numeru OE | 4D0412137B |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 39 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| nr EAN | 8033989138831 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9117-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270208447 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X178A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872373741 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872149964 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872150007 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872358526 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEXOV32/15X82A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| nr EAN | 4013872892464 |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Grubość [mm] | 160,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688366047 |

| Grubość [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688367280 |

| Grubość [mm] | 157,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688391179 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| nr EAN | 4046001473524 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (230_) 1.9 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat DUCATO Furgon (230_) 1.9 D produkowanego od 1994.03 do roku 2002.04
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 69 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (230_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Fiat DUCATO Furgon (230_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 1994.03 do roku 2002.04, i mocy silnika 69 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025