
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | na dole |
| Masa [g] | 83 |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 34 |
| Długość [mm] | 45 |
| nr EAN | 8033989132594 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9511-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268519 |
| Oś przednia, z prawej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9512-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268526 |
| Oś przednia, z lewej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9128-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270208553 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górne oko | |
| Dolne oko |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | na dole |
| Długość [mm] | 45 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 34 |
| Masa [g] | 81 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Oś | wzmocnione zawieszenie kół |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów ze zwiększonym prześwitem |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | S32X102A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872149162 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Masa użytkowa [kg] | 475 |
| Rok prod. do | 200210 |
| Masa użytkowa [kg] | 600 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X181A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 460 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872815173 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Masa użytkowa [kg] | 475 |
| Rok prod. do | 200210 |
| Masa użytkowa [kg] | 600 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X181A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 459 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872815197 |

| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525413 |
| nr EAN | 3660872001047 |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górne oko, dolne oko |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Ilość na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 3322937403844 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Peugeot PARTNER Furgon/minivan (5_, G_) 1.9 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot PARTNER Furgon/minivan (5_, G_) 1.9 D produkowanego od 1996.06 do roku 2002.12
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 69 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Peugeot PARTNER Furgon/minivan (5_, G_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Peugeot PARTNER Furgon/minivan (5_, G_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 1996.06 do roku 2002.12, i mocy silnika 69 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025